ŠITÍ NA MÍRU

ŠITÍ NA MÍRU

Nejzazší hranice v oblékání tvoří obleky, kostýmy a košile šité na míru. Ty nejvíce podtrhnou osobitost a eleganci muže i ženy, kterým záleží na vlastní reprezentaci v každodenním životě. Nechte se unést výjimečností a stálou péčí vyplývající z této služby a zkuste si od nás za dobu kratší než jeden měsíc, a za cenu, začínající na úrovni konfekčních obleků v kamenných obchodech, nechat ušít třeba skvěle padnoucí oblek z nejluxusnějších a jedinečných materiálů italských výrobců Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Scabal, Holland and Sherry, Vitale Barberis Canonico a dalších.

Vždy platí, že oblek ušitý na míru je lepší než jakákoliv drahá konfekce. To, co obleky a kostýmky šité na míru odlišuje, jsou detaily. Některé detaily jsou na první pohled zřejmé, třeba když se na obleku s proužkem ve švech látka přesně schází „proužek na proužek“. Nejdůležitější detaily jsou ty na první pohled neviditelné. Dobrý oblek či kostým je částečně ručně šitý. Žádný šicí stroj nedokáže nahradit ruční krejčovskou práci, když má oblek dobře vypadat a jeho nositel se v něm má dobře cítit.

K obleku je možné ušít vestičku, ušijeme dvoje kalhoty, obšijeme vybranou nití klopy a dírky, vyberete si barvu podšívky, na podšívku vyšijeme monogram. Pomůžeme vám vybrat z obrovské škály detailů, které podtrhnou kvalitu.

Jak už jsme zmínili, doporučujeme výrobu druhých kalhot. Vzhledem k tomu, že si člověk spíše ušpiní kalhoty, nebo si je sezením oblýská, je lepší mít dvoje k jednomu saku, aby se mohly střídat. Druhé kalhoty k obleku pořídíte od 2 500 Kč, ale vy tímto prodloužíte živostnost celého obleku. Takto dnes automaticky vyrábíme košile, které mají náhradní límeček (muži si jej vousy snadno potrhají) a manžetu, v případě opotřebení košile tak stačí jen přešít „náhradní díly“ a košile funguje dál.

Velice důležitá je též kvalita materiálu. Nejvhodnější materiál na obleky a kostýmky je vlna v nejrůznějších jemnostech přízí, vahách, vzorech, barvách a také kvalitě. V létě je lehká vlna na oblek nebo kostým stejně vhodná jako bavlna či len. Plně respektujeme požadavky finálního zákazníka s jediným, naprosto zásadním akcentem na kvalitu použitých vrchových materiálů a konfekčního zpracování. Pro náročné klienty šijeme obleky upravené nano technologií od italského dodavatele E. Zegna. Díky této technologii se na obleku neudrží žádná tekutina, vyhnete se tak skvrnám od vína nebo kávy.

Klienti odebírají naše výrobky s vědomím, že kupují výrobky s optimálním poměrem mezi kvalitou a cenou.

Náš servis často využívají také zákazníci, kteří nemají úplně konfekční rozměry.

Formální móda (formal, black tie, dinner jacket)
Šijeme formální módu pro každou příležitost – obleky, smokingy, fraky i žakety. Rádi Vám poradíme s volbou vhodného dress-code i s vhodnými barevnými kombinacemi pro prezentaci Vaší osobnosti. Používáme výhradně přírodní materiály – vlnu, hedvábí, mohér, kašmír – od světoznámých italských výrobců Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Barberis, anglického Holland+Sherry či tradiční belgické firmy Scabal. Pro ty úplně nejnáročnější i Super 150 vlnu protkávanou 24karátovým zlatem od Scabalu či ty nejjemnější materiály ze srsti lamy vikuňa od Loro Piana. Dnes se pyšníme širokým výběrem z více než 2 000 druhů materiálů.Neformální móda (casual, smart casual)
Rádi navrhujeme též volnočasové obleky, saka a blejzry. Obleky určené pro letní období se nejlépe snoubí se vzdušnými materiály ze lnu a bavlny, příznačný je i větší výběr barev a výraznější vzory... Zhotovujeme i klubová saka/ blejzry s kovovými knoflíčky, klubovou výšivku na nakládané kapse a vhodné vlněné kalhoty – tento styl jsme navrhli například i hráčům FC Slovan Liberec na jejich cesty pohárovou Evropou. Jsme hrdými partnery týmu FC Slovan Liberec. Vyrábíme pro Vás i svetry na míru z čistého kašmíru či z materiálu cashwool s výběrem z 10 střihů a více než 200 barev.

Ušijeme vám cokoli, vybavíme vám celý šatník
Jsme schopni podle zadání či fotky vyrobit cokoli. Formální oblečení, tedy smoking na míru, klasickou smokingovou košili na motýlka, fiží, takzvané black tie. Následně ušijeme formal dress, to znamená oblek denní i večerní (klasický), do něj jak rozhalenku, tak košili s kravatou. Dále casual dress, to znamená sako jiné barvy než kalhoty a rozhalenku. Do tepla na jachtu bavlněná a lněná saka a kalhoty. Pro volný čas džíny, roláky. Na jízdu na koni ušijeme pumpky. Na míru zhotovíme kožené kalhoty či bundu.

Výšivka
Můžete si vybrat typ písma k vyšití vašeho monogramu, případně i firemního loga.

Oblek šitý na zakázku, tj. na míru, na první pohled odlišuje jeho nositele a podtrhuje osobnost. Respektuje požadavky na komfort a pohodlí, na kvalitu materiálu a krejčovské zpracování. Zákazníkům poskytujeme individuální konzultaci, doporučíme módní trend s ohledem na jejich požadavky a vytvoříme jejich osobní styl – image.

Všichni naši zákazníci mají zajištěn servis na povolení a zabrání kalhot v pase při změně postavy. Zhotovujeme pánské obleky – přesně na míru, s vyšitím monogramu nositele, často i bez nutnosti zkoušek. Zhotovení obleku na zakázku trvá cca 3 – 4 týdny.

25 let

Oblek šitý na zakázku, tj. na míru, na první pohled odlišuje jeho nositele a podtrhuje osobnost. Respektuje požadavky na komfort a pohodlí, na kvalitu materiálu a krejčovské zpracování. Zákazníkům poskytujeme individuální konzultaci, doporučíme módní trend s ohledem na jejich požadavky a vytvoříme jejich osobní styl – image.

Šijeme metodou
made-to-measure

Připravený střih uzpůsobíme vašim mírám a požadavkům. Obléknete tak kousek, který vám sedne a přitom ho pořídíte za srovnatelnou cenu.

Z jakých látek šijeme

Šijeme výhradně v Česku z italských a anglických látek. Máme velice široký sortiment ze kterých si vybere každý zákazník.